Відділення реабілітації

Відділення реабілітації КНП КМКЛ № 7 представлене мультидисциплінарною командою фахівців із медичної реабілітації, до складу якої входять:

Як довго триває реабілітація

Обсяг реабілітаційної допомоги та її тривалість плануються індивідуально на підставі обстеження та з урахуванням особливостей патологічного процесу, стану пацієнта, наявної супутньої патології. Для вироблення індивідуального реабілітаційного плану й моніторингу його реалізації до мультидисциплінарної команди долучаються лікарі — профільні фахівці. Професійність співробітників відділення реабілітації КНП КМКЛ № 7 та його оснащення дають можливість проводити й моніторити заплановані реабілітаційні заходи відповідно до чинних стандартів якості.

Послуги, які надаються у відділенні

Спектр послуг, що можна отримати в Київській міській клінічній лікарні № 7, включає:

До того ж лікар-реабілітолог допоможе із психологічною підтримкою членів родини пацієнта та навчить його навичкам самореабілітації.

Як отримати консультацію реабілітолога

Для пацієнтів, що звертаються до відділення реабілітації КНП КМКЛ № 7 за електронним направленням сімейного лікаря, незалежно від місця реєстрації, як стаціонарна, так і амбулаторна медична реабілітація в Києві проводиться безкоштовно, за Програмою медичних гарантій. Пацієнти, які не підписали договір із сімейним лікарем і не мають електронного направлення, оплачують заходи з медичної реабілітації згідно із затвердженими тарифами.

Місце розташування відділення реабілітації

Відділення реабілітації розташоване на другому поверсі лікарні, яка оснащена обладнанням, що створює зручні та безпечні умови для пересування пацієнтів з обмеженими можливостями.

За наявності електронного направлення від сімейного лікаря чи вузького спеціаліста витрати на послуги покриває програма медичних гарантій НСЗУ.