Лабораторія

Лабораторія КНП КМКЛ № 7 оснащена сучасним аналітичним обладнанням відомих міжнародних виробників Hitachi, HUMAN, «ДИАКОН». Це дає можливість проводити швидкі, точні й достовірні лабораторні дослідження за такими напрямами:

тарифи на Лабораторні дослідження

ГЕМАТОЛОГІЧНІ

ЦИТОЛОГІЧНІ

БІОХІМІЧНІ

ІМУНОЛОГІЧНІ

ЗАГАЛЬНОКЛІНІЧНІ

БАКТЕРІОЛОГІЧНІ

ІФА ТЕСТИ НА COVID-19 (довідки українською та англійською мовами)

ГЕМОСТАЗІОЛОГІЧНІ (згортуюча система крові)

Навіщо робити лабораторні дослідження

Лабораторні аналізи — один із найбільш інформативних і важливих етапів під час встановлення діагнозу. Від точності та своєчасності отриманих результатів залежать перебіг захворювання пацієнта, тактика лікування і швидкість одужання. Метод лабораторної діагностики дає можливість:

Лабораторна діагностика у КМКЛ № 7:

Клініко-діагностична лабораторія КМКЛ № 7 — це зручність, швидкість, компетентність та інновації. Відділення клініко-діагностичної лабораторії оснащені найсучаснішим обладнанням — автоматичними та напівавтоматичними аналізаторами різних класів. Ми звертаємо велику увагу на автоматизацію всіх процесів і чіткий контроль якості лабораторних досліджень. Працівники мають відповідну кваліфікаційну категорію та великий досвід роботи.

Основні переваги лабораторної
діагностики у КМКЛ № 7:

Ви можете здати аналіз за направленням лікаря. Медперсонал лікарні розкаже вам про особливості підготовки до того чи іншого виду дослідження.