Медичний
профогляд

У КМКЛ № 7 можна пройти профілактичний медичний огляд для прийому на роботу. Ми спеціалізуємося на всіх видах медичних оглядів, тому пацієнти можуть:

Відділення профілактичних медичних оглядів КМКЛ № 7 працює з корпоративними клієнтами та фізичними особами. Завдяки злагодженій роботі колективу, професійності лікарів і високому рівню сервісу ви можете пройти профілактичний медичний огляд у нашому відділенні швидко, без черг та в комфортних умовах.

Медкомісія приймає пацієнтів із понеділка по п’ятницю, з 8.30 до 15.00, у кабінетах 216, 220.

Чому важливо регулярно проходити медичні огляди

Попередні та періодичні медичні огляди — це обов’язкова умова під час прийому на роботу та подальшої праці. Вони дають можливість контролювати стан здоров’я, вчасно виявляти порушення в роботі тих чи інших органів, а також вживати профілактичних і лікувальних заходів. Регулярні профогляди — найефективніший спосіб для виявлення небезпечних захворювань на ранніх стадіях. Профмедогляд треба проходити раз на рік. Ви завжди можете зробити це в комфортних умовах у КМКЛ № 7.

Які медичні довідки ми видаємо

КМКЛ № 7 — це державна лікарня з європейським рівнем сервісу та кваліфікованою командою лікарів. У нашій клініці ви можете отримати:

Ми проводимо профогляди та видаємо довідки відповідно до затвердженого регламенту Міністерства охорони здоров’я України. КМКЛ № 7 має всі необхідні сертифікати та ліцензії, що надають право на проведення цього виду діяльності.

Медичний профогляд у КМКЛ № 7: переваги

Якщо вам потрібно пройти медкомісію в Києві, звертайтеся до КМКЛ № 7. Ми орієнтуємося на тривалі партнерські стосунки з корпоративними клієнтами. Довірте своє здоров’я професіоналам!

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося