Стаціонар

Стаціонар КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7» приймає пацієнтів терапевтичного, неврологічного, хірургічного та травматологічного профіліф, яким потрібна госпіталізація в екстреному чи плановому порядку. У стаціонарних відділеннях доступні додаткові обстеження (лабораторні, рентгенівські, ультразвукові тощо), а також необхідні варіанти лікування.

У стаціонарі КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7» лікуються пацієнти, які потребують:

Як відбувається госпіталізація

Лікар може направити пацієнта за електронним направленням до стаціонару в плановому порядку (після відповідного обстеження та за потреби в хірургічному лікуванні). Крім того, можлива екстрена госпіталізація у випадку самостійного звернення чи в разі доставлення каретою «Швидкою допомоги». Термін перебування у стаціонарі залежить від стану пацієнта й важкості захворювання, його визначає лікар.

Приймальне відділення

Воно створене для своєчасної діагностики, надання пацієнтам невідкладної медичної допомоги. У приймальному відділенні вирішують питання госпіталізації пацієнтів, проводять попереднє обстеження, встановлюють діагноз, надають рекомендації або направляють до інших лікувальних закладів. В екстрених випадках пацієнт потрапляє до приймального відділення, де проходить консультації у профільних фахівців. Після цього вони приймають рішення про подальшу госпіталізацію.

Терапевтичне відділення

Тут пацієнти можуть розраховувати на своєчасну і кваліфіковану допомогу в разі захворювань, що потребують цілодобового моніторингу. Це можуть бути:

У терапевтичному відділенні надається комплекс діагностичних, лікувальних і підтримувальних заходів для швидкої стабілізації стану та одужання.

Неврологічне відділення

На базі відділення неврології стаціонару КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7» можна пройти лікування:

Створені умови для ефективного лікування та полегшення стану пацієнтів. Лікарі застосовують перевірені й сучасні методики.

Хірургічне відділення

Стаціонар оснащений сучасним обладнанням, яке дає можливість ефективно проводити операції та цілодобово моніторити стан пацієнтів. Відділення спеціалізується на малоінвазивній хірургії.

У штаті працюють кваліфіковані хірурги та анестезіологи. Серед доступних послуг — хірургія:

Травматологічне відділення

Пацієнтам доступний повний цикл послуг — від діагностики до реабілітації. До нас звертаються з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату, а також із їхніми наслідками.

Доступні напрями послуг:

Завдяки інноваційним технологіям лікування та діагностику травм і захворювань можна проводити з високою ефективністю.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Сюди потрапляють пацієнти з різними патологіями:

Ми маємо достатній досвід ведення хворих у важких станах. Фахівці надають пацієнтам висококваліфіковану допомогу. Відділення має все необхідне обладнання для підтримки життєдіяльності, моніторингу стану хворих і проведення реанімаційних процедур.

Сучасне та ефективне лікування

Стаціонар КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7» — це:

Чекаємо на вас за адресою: вулиця Михайла Котельникова, 95, Київ.

Відділення

Хірургічне відділення

Неврологічне відділення

Травматологічне відділення

Терапевтичне відділення