оперативний прийом, професійний підхід, європейський сервіс

Консультація терапевта

Терапевт це фахівець, до якого пацієнти звертаються в разі появи будь-яких скарг і тривожних симптомів. Він може провести діагностику та лікування захворювань або за потреби направити до фахівця вузького профілю.

Консультація лікаря-терапевта у КМКЛ № 7 проходить у комфортних умовах. Щодня про здоров’я пацієнтів піклуються … терапевтів із великим досвідом роботи та високою кваліфікацією. Ваше здоров’я — наш пріоритет!

Коли потрібна допомога терапевта

Багато симптомів захворювань є неспецифічними й характерними для різних видів патологій. Тому консультація терапевта дає можливість заощадити час, визначити подальший напрям діагностики, а також необхідність термінового чи планового медичного втручання.

Консультація терапевта може стати у пригоді, якщо в пацієнта раптово чи періодично з’являються симптоми, що можуть свідчити про порушення в роботі внутрішніх органів. Терапевт у Києві в нашій лікарні приймає пацієнтів із такими симптомами:

ТЕРАПЕВТ

Данилків Людмила Андріївна

Вища категорія
Cтаж роботи — 28 років

Це перший етап діагностики, який повинен пройти кожен пацієнт. За наявності показань лікар направить вас на комплексну лабораторну та інструментальну діагностику чи консультацію до іншого фахівця, а також пояснить тактику подальших дій.

Які захворювання лікує терапевт

Фахівець займається діагностикою та лікуванням патологій, які не вимагають оперативного втручання:

Записатися на прийом до терапевта можна як у разі появи цих симптомів, так і в ситуаціях, коли діагноз установлений, а терапія захворювань уже проводилася раніше. У такому випадку лікар контролюватиме стан пацієнта, дасть рекомендації щодо профілактики загострень, оцінить результати та динаміку лікування.

Коли потрібні планові огляди

Планові профілактичні візити до терапевта повинні проходити щонайменше раз на рік. У разі появи будь-яких симптомів та порушень у роботі систем органів записатися на прийом треба якнайшвидше.

Планові огляди в терапевта необхідні в таких випадках:

У разі виявлення захворювання та наявності ознак тимчасової непрацездатності фахівець оформить лікарняний лист непрацездатності, в інших випадках видасть необхідні довідки, медичні висновки та документи.

Як проходить прийом

Первинний прийом включає огляд, збирання анамнезу, аналіз симптомів і скарг. За наявності попередніх обстежень пацієнти повинні надати результати таких досліджень — це дасть лікарю можливість провести повноцінний аналіз і встановити точний діагноз.

Терапевт може направити пацієнта на комплексне обстеження для уточнення діагнозу. Залежно від типу патології, під час діагностики найчастіше використовуються такі види досліджень:

У деяких випадках доцільно отримати консультацію профільного фахівця: кардіолога, гастроентеролога чи ендокринолога. За результатами обстежень терапевт поставить точний діагноз і розробить відповідну схему лікування, дасть рекомендації щодо режиму харчування та способу життя, контролюватиме, як проходить терапія.

Консультація лікаря-терапевта: переваги КМКЛ № 7

Терапевт у Києві в нашій лікарні приймає дорослих пацієнтів за наявності будь-яких скарг. Наша місія — вчасно виявляти порушення і патології у функціонуванні організму для призначення ефективної схеми лікування. Розглянемо основні переваги терапевтичного відділення КМКЛ № 7.

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося