Консультація отоларинголога

Отоларинголог (ЛОР) — лікар, який діагностує і лікує, а також попереджає захворювання носа, вух, верхніх дихальних шляхів. Консультація отоларинголога актуальна, якщо у вас з’явився гострий біль, патологічні відхилення, порушення дихання та інші проблеми. Лікар також допоможе видалити чужорідне тіло.

Коли звертатися до ЛОР лікаря

Варто терміново звернутися до отоларинголога, якщо є такі симптоми:

Зверніть увагу: групи ризику

Професійна профілактична консультація ЛОРа в Києві обов’язково потрібна в таких випадках:

Своєчасне звернення до отоларинголога дає можливість виявити більшість патологічних процесів ще на ранніх етапах розвитку і своєчасно розпочати лікування. Лікар також зможе проаналізувати стан пацієнта після перенесених захворювань і створити передумови для безпечного успішного відновлення.

ОТОЛАРИНГОЛОГ

Безсмертна Ірина Вікторівна

Вища категорія
Cтаж роботи — 23 роки

У яких випадках потрібна допомога ЛОРа

Проведення ранньої діагностики, правильно підібране своєчасне лікування — це гарантія швидкого одужання, мінімізації ускладнень та недопущення переходу захворювання у хронічну форму.

Отоларинголог Київської міської клінічної лікарні № 7 допоможе пацієнтам з такими проблемами:

Що включає консультативний прийом отоларинголога

На прийомі лікар проаналізує симптоми та збере анамнез (розпитає про інші скарги на здоров’я, попередні захворювання тощо). Проведе отоларингологічний огляд і в разі потреби призначить додаткове обстеження.За результатами діагностичних та лабораторних досліджень, лікар поставить діагноз і призначить лікування (медикаментозну терапію і фізіотерапію).У складних випадках фахівець долучає суміжних спеціалістів та рекомендує стаціонарне лікування .

За потреби отоларинголог у Києві призначить рентгенографію, КТ, МРТ, УЗД, РЕГ судин шиї та голови.

Отоларингологія в Києві: лікування ЛОР-захворювань

Пацієнтам Київської міської клінічної лікарні № 7 доступні такі методи лікування отоларингологічних захворювань:

Захворювання ЛОР-органів спричиняють значний дискомфорт і заважають людям жити повноцінно. Київська міська клінічна лікарня № 7 створила умови для своєчасного й ефективного вирішення проблем пацієнтів.

Індивідуальний підхід, якісна діагностика, сучасні методи лікування — усе це дає можливість відновити нормальний стан і знизити ризики. Для своєчасного лікування і профілактики звертайтеся до досвідченого ЛОРа клініки.

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося