Консультація ортопеда-травматолога

Лікар ортопед травматолог Київської міської клінічної лікарні № 7 — фахівець, який займається порушеннями функціонування опорно-рухового апарату. До його компетенції входять діагностика та лікування вроджених патологій, дефектів розвитку, ускладнень після перенесених захворювань, травм. Лікар також займається проблемами, які виникають через професійну діяльність пацієнтів.

Завдання лікаря — підтримати та відновити втрачену рухову активність. У сучасних умовах пацієнтами ортопеда-травматолога можуть стати люди будь-якої вікової категорії.

Коли актуальна консультація ортопеда

У більшості патологій початкові симптоми майже не виражені. Серйозні проблеми проявляються лише на етапі активного розвитку патологічного процесу. Тому варто розуміти: лише профілактична консультація травматолога ортопеда і огляд дають змогу своєчасно виявити захворювання. Це стосується пацієнтів усіх вікових груп.

Крім того, лікар допомагає усувати наслідки травм. Записатися на прийом до ортопеда треба після:

Існує перелік симптомів, за яких треба терміново записатися до ортопеда-травматолога, щоб зупинити розвиток небезпечної патології. Серед них:

До групи ризику, за якої потрібно регулярно ходити на консультації до лікаря, належать пацієнти з артрозом, ревматоїдним артритом, травмами хребта, вивихами, переломом стегна, остеохондрозом.

Від чого лікує ортопед-травматолог

Травматологія і ортопедія — напрями медицини, які включають достатній арсенал для поступової корекції порушень функціональності рухового апарату. Лікар здатен ліквідувати:

Крім того, травматолог-ортопед може застосовувати сучасні практики лікування таких захворювань:

Самостійне лікування цих захворювань неможливе. Просте зняття болю не допомагає подолати причину. Тільки прийом травматолога ортопеда — шанс для ефективної медичної допомоги та повернення втрачених функцій.

Консультація ортопеда-травматолога

На першому прийомі лікар проведе повний огляд пацієнта, оцінить амплітуду рухів суглобів, проаналізує можливі відхилення від норми. Фахівець обов’язково направляє пацієнта на додаткові дослідження. Це можуть бути: рентгенографія, комп’ютерна чи магнітно-резонансна томографія. Додатково лікар направляє на аналізи: загальні крові та сечі, біохімічні, дослідження суглобової рідини й гемостазу. Результати дають можливість з’ясувати причину проблеми та поставити точний діагноз.

Методи лікування

Зазвичай патології опорно-рухового апарату супроводжуються болем. Завдання лікаря — з’ясувати причину болю, зупинити патологічний процес, відновити роботу органів. Це можливо тільки в разі складання індивідуального плану лікування та відновлення пацієнта.

Ортопед травматолог у Києві застосовує методи терапевтичного та реабілітаційного лікування. У важких випадках та за відсутності помітного результату лікар може прийняти рішення про необхідність операції.

Серед поширених методів лікування:

У сучасній медицині поширені малоінвазивні методи, застосовуються нові лікарські препарати, а також матеріали. Це дає можливість успішно лікувати захворювання з мінімальним реабілітаційним періодом.

Лікування зазвичай триває кілька тижнів або місяців. Завершивши курс, потрібно знову записатися на консультацію до ортопеда-травматолога. Він визначить динаміку змін та оцінить ефективність курсу. Залежно від цього буде складена стратегія подальших дій.

В умовах Київської міської клінічної лікарні № 7 можна не тільки лікувати захворювання кісток та суглобів терапевтичними й хірургічними методами, а й пройти реабілітаційну програму для відновлення рухових функцій організму. Інформацію про необхідні пацієнту послуги надає лікар консультаційного відділення.

ортопед-травматолог

Коваленко Олександр Олександрович

Спеціаліст
Стаж роботи — 3 роки

ортопед-травматолог

Дем’яненко Андрій Олександрович

Спеціаліст
Стаж роботи — 3 роки

ортопед-травматолог

Хоменко Юлія
Віталіївна

Спеціаліст
Стаж роботи — 5 роки

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося