Консультація офтальмолога

Наша офтальмологія в Києві багато років займається лікуванням захворювань органів зору і травм очей. Завдяки знанням, досвіду та кваліфікації наших фахівців до пацієнтів повертається радість життя та здатність бачити світ у всіх кольорах.

В офтальмологічному кабінеті КМКЛ № 7 є все необхідне для проведення комплексного офтальмологічного обстеження. Консультація окуліста дає можливість оцінити стан пацієнта, виявити причини захворювань і патологій очей, визначити ефективне лікування. Ми пропонуємо повний комплекс послуг із діагностики, адже саме це є запорукою ефективного та успішного лікування. Для встановлення діагнозу фахівці клініки використовують такі методи: біометрія, тонометрія, авторефрактометрія, візометрія, офтальмоскопія, біомікроскопія, огляд очного дна тощо. Якщо є підозра на запалення чи вірусні хвороби, пацієнти здають лабораторні аналізи.

З якими захворюваннями працює лікар-офтальмолог

Окуліст лікарні №7 вже багато років успішно лікує такі хвороби очей і зорової системи:

Гриненко Олексій Іванович

Вища категорія
Cтаж роботи — 35 років

Чому важливо вчасно звернутися до фахівця

Вчасний огляд у кваліфікованого лікаря-офтальмолога дуже важливий, оскільки від цього залежить якість життя. Багато людей звикли відкладати візит до окуліста, адже порушення зору не загрожують життю, хоча й викликають певний дискомфорт.

Насправді регулярні огляди та вчасні візити до офтальмолога за появи перших скарг — це найкраща тактика, щоб виявити патологію на ранній стадії та уникнути можливих ускладнень. Що раніше ви звернетеся до фахівця, то легше пройде процес лікування та одужання.

Не зволікайте — записуйтеся до лікаря-офтальмолога в КМКЛ № 7, щойно з’являться перші симптоми. Консультація офтальмолога в нашій клініці — це перший крок на шляху до одужання!

Офтальмологія в Києві у КМКЛ № 7: показання для візиту до окуліста

Записатися до офтальмолога варто, якщо ви помітили один або кілька симптомів:

Окуліст може направити пацієнта на консультацію до лікаря іншої спеціалізації, якщо виявиться, що патологія органа зору сигналізує про розвиток іншого захворювання.

Як проходить прийом офтальмолога в Києві

Відвідувати окуліста з профілактичною метою варто раз на рік. За появи будь-яких тривожних симптомів записатися на прийом слід якнайшвидше.

Під час огляду офтальмолог оцінює стан і структуру органів зору, визначає його гостроту, вимірює внутрішньоочний тиск, перевіряє товщину рогівки та сітківки. За потреби лікар-офтальмолог може призначити додаткову діагностику.

Після обстеження лікар-офтальмолог допоможе правильно підібрати окуляри для корекції та надасть рекомендації, як уникнути дискомфорту під час їх носіння. Окуліст також запропонує оптимальну схему лікування для усунення порушень і проблем із зором.

Консультація офтальмолога: переваги КМКЛ № 7

У офтальмологічному кабінеті КМКЛ № 7 працює досвідчений лікар вищої категорії, з досвідом роботи понад 35 років, який постійно підвищує свій професійний рівень, а також бере активну участь у наукових семінарах та конференціях.

Лікування здійснюється за сучасними міжнародними клінічними протоколами та рекомендаціями світових експертів у сфері офтальмології.

Ми проводимо комплексну діагностику, лікування та профілактику всіх захворювань зорового апарату.

Прийом офтальмолога й огляд проходять у приємній атмосфері в сучасних комфортних кабінетах.

КМКЛ № 7 розташована в районі зі зручною транспортною розв’язкою, недалеко від метро та зупинок громадського транспорту.

Ми пропонуємо сучасний європейський сервіс за помірними цінами. Вартість діагностики та лікування фіксована — ви можете дізнатися всі деталі на попередній консультації в окуліста.

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося