Консультація невролога

Лікар невролог Київської міської клінічної лікарні № 7 консультує, діагностує та складає план лікування хвороб нервової системи: центральної та периферійної. Це проблеми, пов’язані з функціонуванням головного і спинного мозку, нервових волокон. До компетенції фахівця також входить постійний нагляд за окремими групами пацієнтів. 

Коли потрібна консультація невролога

Допомога фахівця з неврології потрібна в разі різних захворювань нервової системи. Зокрема, регулярна консультація невролога у Києві потрібна пацієнтам після інсульту, спинних та черепно-мозкових травм. Постійне спостереження необхідне в разі підвищеного кров’яного тиску та в інших випадках.

Регулярно приходити на консультацію також треба пацієнтам із:

Якщо в пацієнта захворювання хребта, невропатолог може допомогти в разі скарг на сильні болі, слабкості, порушення чутливості, запаморочення, відчуття «електричного розряду» в тілі, оніміння, тимчасового паралічу.

невропатолог

Заріцький Олександр Олександрович

Спеціаліст
Cтаж роботи — 3років

Симптоми, з якими треба звернутися до невролога

Невідкладна допомога невролога потрібна пацієнтам, які після ударів або падінь скаржаться на:

Навіть якщо первинний огляд у лікаря невідкладної допомоги й рентгенівське дослідження не вказали на наявність травм, ці симптоми вказують на необхідність терміново звернутися до невролога.

Консультація невропатолога у Києві також потрібна людям, які скаржаться на:

Ці симптоми можуть бути ранніми проявами неврологічних розладів. Проте багато людей ігнорують їх, посилаючись на втому, наслідки стресу тощо. Однак уже сам факт появи відхилень у поведінці чи пам’яті сигналізує про необхідність звернутися до лікаря.

Невролог може брати участь у лікуванні хвороб інших систем організму разом з іншими лікарями.

Консультація та лікування

Під час першого прийому невролог у Києві проводить пальпацію, перевіряє рефлекси, може попросити пройти певні функціональні тести. Додатково лікар збирає анамнез, знайомиться з результатами консультацій інших фахівців. Майже завжди пацієнта направляють на діагностику: рентгенографію, магнітно-резонансну томографію та інші види.

Зібрані дані дають можливість поставити правильний діагноз та розробити індивідуальну схему лікування. Вона може включати:

Сучасна неврологія орієнтована на застосування широкого спектра методів, що дає можливість забезпечити максимально ефективне й безпечне лікування різних неврологічних захворювань. На базі Київської міської клінічної лікарні № 7 доступне не тільки лікування, а й якісна реабілітація пацієнтів, які перенесли травми голови та спини чи потребують відновлення після операцій.

Амбулаторне лікування в невролога може бути:

Лікарі відділення неврології у Києві уважно ставляться до скарг пацієнтів, не пропускаючи важливих для постановки діагнозу деталей. У розпорядженні медичного персоналу — сучасне діагностичне обладнання. Це дає можливість виявити неврологічні порушення на ранній стадії та вчасно почати лікувальні заходи.

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося