консультація кардіолога

Серцево-судинні захворювання — не просто одна з основних причин смертності в усіх країнах світу, ці патології активно «молодшають». Якщо раніше інфаркт у 30‒35-річних людей був рідкістю, зараз такі випадки трапляються все частіше. Напружений ритм життя, несприятлива екологічна ситуація, високий рівень стресів, нездорове харчування, психоемоційне виснаження — усе це впливає на роботу серцево-судинної системи.

Щоб зберегти здоров’я серця та судин, бажано раз на рік проходити профілактичні огляди. Кардіолог проведе обстеження, призначить необхідні аналізи та впевниться, що з вами все гаразд. А якщо ви помітили будь-які порушення в роботі серця, до спеціаліста варто звернутися якнайшвидше.

У 7 КМКЛ приймають лікарі-кардіологи з великим досвідом роботи. Вони нададуть консультацію, направлять на необхідні лабораторні та інструментальні дослідження, встановлять діагноз і призначать ефективне лікування. Своєчасна діагностика — запорука успішного лікування та повного одужання. Наша кардіологія в Києві дає змогу пройти всі обстеження в одному відділенні. Це заощадить ваш час і сили!

Консультація лікаря-кардіолога: які симптоми мають насторожити

Обов’язково запишіться до кардіолога за появи одного чи кількох із цих симптомів.

КАРДІОЛОГ

Гайдайчук Катерина Олексіївна

Друга категорія
Cтаж роботи — 6 років

Якщо у вашій родині були випадки раптової смерті від серцево-судинних захворювань або є родичі з хронічними захворюваннями серця, слід відвідувати кардіолога регулярно — щонайменше раз на рік.

Кардіологія у Києві в КМКЛ 7: як проходить консультація

На прийомі лікар вислухає скарги, виміряє пульс і тиск, збере анамнез, ознайомиться з результатами лабораторних і діагностичних досліджень (якщо вони є, обов’язково візьміть їх із собою).

Уточнити діагноз на прийомі допоможе ЕКГ (електрокардіографія) — метод дослідження роботи серця, за допомогою якого можна виявити порушення серцевого ритму, ішемію, інфаркт міокарда, ознаки збільшення камери й дистрофічні зміни.

Якщо даних ЕКГ недостатньо, кардіолог у Києві в КМКЛ 7 виписує направлення на УЗД (ультразвукову діагностику) серця чи ЕХО (ехокардіографію). Процедура дає можливість дізнатися розміри серця, його особливості та аномалії. Отримати детальнішу інформацію допоможе холтерівське добове моніторування й аналізи крові.

Як підготуватися до прийому

Вам потрібен досвідчений кардіолог у Києві? Звертайтеся до фахівців Київської міської клінічної лікарні № 7. Під час візиту до лікаря важливо надати максимум інформації про стан здоров’я. Проаналізуйте та сформулюйте всі скарги, які ви помітили у самопочутті: у яких ситуаціях та за яких обставин з’являється задишка чи біль у грудях, скільки часу організму потрібно для нормалізації стану, які у вас супутні захворювання, чи приймаєте якісь лікарські препарати, чи є в родині історія серцево-судинних захворювань. Також обов’язково візьміть із собою, якщо маєте, результати ЕКГ, ЕХО, виписки про лікування.

Серце — один із найважливіших органів нашого організму. Воно ні на мить не зупиняється, працює протягом усього життя, перекачуючи літри крові. І саме серце потребує нашої особливої уваги й турботи.

У 7 КМКЛ ви можете отримати консультацію лікаря-кардіолога, а також пройти комп'ютерну томографія, провести УЗД серця, судин, внутрішніх органів і здати всі види аналізів. Кардіологія в Києві у КМКЛ 7 потурбується про ваше серце!

Піклуйтеся про своє серце, вчасно відвідуйте кардіолога й будьте здоровими!

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося