Консультація гінеколога

Консультація гінеколога у КМКЛ №7 — це досвідчені лікарі, доброзичлива атмосфера, повний спектр діагностичних і лікувальних послуг і доступні ціни. 

Коли необхідно записатися на прийом до гінеколога?

Відвідувати гінеколога в Києві потрібно щонайменше раз на рік для профілактичних оглядів, навіть якщо вас нічого не турбує. Багато захворювань у гінекології протікають безсимптомно. Регулярні огляди дозволяють виявити патології на ранній стадії. Своєчасні та регулярні візити до гінеколога — це частина філософії турботи про себе. Піклуйтеся про своє здоров'я та відвідуйте гінеколога регулярно. Це допоможе попередити серйозні проблеми та наслідки хвороб, що не були діагностовані вчасно.

У нашому консультативному відділенні приймають гінекологи вищої категорії з великим досвідом роботи. Термінова консультація гінеколога необхідна за наявності таких симптомів:

Поява будь-якого з цих симптомів — причина якнайшвидше записатися до лікаря. Чим раніше з'ясується причина проблеми — тим легше та швидше пройде лікування.

ГІНЕКОЛОГ

СКУПА ЛЮДМИЛА ЛЕОНІДІВНА

Вища категорія
Cтаж роботи — 26 років

Які хвороби лікує гінеколог?

Спеціалісти нашої клініки надають такі медичні послуги:

Як проходить прийом?

Консультація лікаря-гінеколога завжди починається зі знайомства та бесіди. Ми розуміємо, що у стресовій ситуації ви можете почуватися невпевнено та хвилюватися. Тому велику увагу приділяємо першому контакту і створенню довірливої атмосфери на прийомі. Спочатку лікар збирає анамнез, виявляє скарги, аналізує раніше перенесені хвороби, спосіб життя тощо.

Амбулаторна допомога та консультація лікаря-гінеколога також включає:

Гінекологія у Києві в лікарні №7 оснащена сучасним обладнанням для комплексної точної діагностики. За результатами обстеження гінеколог може призначити додаткові аналізи або виписати направлення до спеціаліста вузького профілю, наприклад онколога чи мамолога.

Також він може видати направлення на УЗД органів малого тазу для оцінки стану матки, яєчників, на кольпоскопію для ранньої діагностики передракових станів, клінічні аналізи крові, сечі, біохімічний аналіз, обстеження на статеві інфекції тощо.

Усі ці аналізи та обстеження можна пройти у нашій лікарні — це заощадить ваш час і сили. Також за потреби наші спеціалісти складуть графік майбутніх візитів — профілактичних і планових оглядів, щоб ви завжди були впевнені у здоров'ї репродуктивної системи.

Консультація лікаря-гінеколога у КМКЛ №7 — це максимальний рівень психологічного та фізичного комфорту. Проходьте обстеження без черг і нервів!

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося