Консультація гастроентеролога

Лікар-гастроентеролог Київської міської клінічної лікарні № 7 проводить діагностику та лікування захворювань травної системи. Він вирішує проблеми зі стравоходом, шлунком, кишківником, підшлунковою залозою, печінкою та жовчовивідними шляхами.

Коли треба звернутися до гастроентеролога

Найбільш поширена проблема, пов’язана з лікуванням гастроентерологічних захворювань, — пізнє звернення пацієнта на консультацію до лікаря. Зазвичай на ранніх стадіях розвитку патологій люди віддають перевагу самолікуванню. Неправильно призначені лікарські засоби дають тимчасове відчуття усунення симптомів, тоді як захворювання продовжує розвиватися і переходить на більш серйозні стадії.

Насправді консультація гастроентеролога потрібна ще в разі виявлення перших ознак патології. У таких випадках можливо зупинити розвиток захворювання, обійтися без ускладнень та знизити негативний вплив на організм. Рекомендуємо терміново записатися на прийом до лікаря, помітивши будь-який із цих симптомів:

Важливо знати: багато смертельно небезпечних захворювань (хронічний гепатит, цироз, рак печінки тощо) довгий час протікають непомітно для людини. Тому важливо регулярно звертатися до лікаря, у тому числі з метою профілактики. Серія відносно недорогих лабораторних досліджень дасть можливість своєчасно виявити небезпеку та розпочати ефективне лікування.

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ

Захарчук Валентина Володимирівна

Вища категорія
Cтаж роботи — 35 років

Що лікує гастроентеролог

До компетенції лікаря входить діагностика та лікування захворювань:

Особливості діагностики гастроентерологічних захворювань

Часто буває, що захворювання ШКТ є наслідком інших патологічних процесів в організмі. Наприклад, гастрит із пониженою кислотністю може свідчити про функціональні порушення, які виникли на тлі ускладнень шийного остеохондрозу. Тому лікар може направити пацієнта на додаткову консультацію до невропатолога.

Це ж стосується інших випадків. Наприклад, порушення процесів випорожнення може вказувати на захворювання щитовидної залози. Тому гастроентеролог буде працювати в команді з ендокринологом.

У свою чергу, захворювання ШКТ можуть впливати на системи та органи. Проблема шкірних висипань, яку неможливо вирішити в косметологічних кабінетах, може бути викликана гастродуоденітом. І терапія антибіотиками допоможе позбавитися всіх неприємних проявів.

Етапи лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

Гастроентерологія в Київській міській клінічній лікарні № 7 — це сучасний підхід до діагностики, ефективні методи лікування, персоналізоване ставлення до пацієнтів.

Первинна консультація

На першому прийомі гастроентеролог вислуховує скарги пацієнта, а також збирає анамнез, у тому числі вивчає історію хвороби, супутні захворювання, результати попередніх діагностик. Важливо сказати лікарю, коли саме ви помітили прояви перших симптомів, розповісти про свій раціон, а також лікарські засоби, які ви вживаєте чи вживали. Після первинного обстеження лікар направляє на додаткову діагностику.

Обстеження

Гастроентеролог у Києві, залежно від патології, може призначити такі види обстеження:

Призначення лікування

Проаналізувавши результати діагностики, гастроентеролог встановлює діагноз та складає схему лікування. Зазвичай більшість гастроентерологічних захворювань треба долати комплексною терапією з використанням консервативних медикаментозних методик. За потреби лікар направляє пацієнта на операцію. Сучасні хірургічні втручання переважно малотравматичні, зі швидким загоєнням та короткою реабілітацією.

Професійна консультація лікаря гастроентеролога доступна в Київській міській клінічній лікарні № 7. Звертайтеся з будь-якими питаннями, симптомами чи проявами: ви отримаєте ефективну допомогу.

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося