сучасні протоколи лікування ендокринних порушень

Консультація ендокринолога

Ендокринолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань залоз внутрішньої секреції — гіпофіза, щитоподібної, підшлункової та надниркових залоз. Досвідчений ендокринолог у Києві у КМКЛ №7 приймає дорослих пацієнтів із патологіями та скаргами на гормональний дисбаланс.

Брак або надлишок певних гормонів в організмі людини можуть спровокувати різні причини: вроджені патології, важкі хронічні захворювання, гострі інфекційні хвороби, стреси, фізична або емоційна перевтома, шкідливі звички, неправильний спосіб життя. Також гормональні збої нерідко стають наслідком запальних процесів і ожиріння, що з'являються через неправильне харчування. В будь-якому випадку вам потрібен ендокринолог у Києві. Вчасна консультація допоможе виявити причину появи патології та контролювати перебіг захворювання.

Зазвичай до спеціаліста цього вузького профілю направляє терапевт, але ви можете записатися на консультацію до ендокринолога і самостійно. У КМКЛ № 7 приймає кваліфікований лікар з великим досвідом лікування ендокринологічних порушень різного ступеня складності. Спеціаліст нашої клініки проведе огляд, комплексне обстеження, встановить точний діагноз і призначать коректну схему лікування відповідно до міжнародних протоколів і рекомендацій.

Які захворювання лікує ендокринолог у Києві

Під час вашого візиту в лікарню фахівець складе індивідуальний план діагностики на основі даних обстеження, скарг і ймовірного діагнозу. До ендокринолога звертаються із такими проблемами:

ЕНДОКРИНОЛОГ

Бойко Володимир Вікторович

Перша категорія
Cтаж роботи — 10років

Симптоми ендокринних захворювань

Консультація ендокринолога може знадобитися за появи таких тривожних симптомів:

За появи будь-якого з цих симптомів консультація лікаря-ендокринолога та повне обстеження — це перше, що потрібно зробити.

Крім того, регулярні профілактичні огляди у лікаря треба проходити всім дорослим щонайменше раз на рік. Людям, які перебувають у групі ризику, варто відвідувати спеціаліста регулярно. До цієї категорії належать пацієнти, чиї найближчі родичі мають проблеми зі щитоподібною залозою, серцево-судинною системою, хворіють на цукровий діабет чи ожиріння.

Як проходить прийом ендокринолога

Консультація ендокринолога у Києві у КМКЛ №7 включає комплекс діагностичних та лікувальних заходів.

Консультація ендокринолога — це перший крок на шляху до одужання. Лікарі КМКЛ №7 допоможуть впоратися з будь-яким ендокринним порушенням, розкажуть, як змінити спосіб життя та дотримуватися правил здорового харчування. У разі потреби розроблять індивідуальну програму обстеження пацієнта на наявність прихованої ендокринної патології.

Записуйтеся на прийом ендокринолога у КМКЛ №7 на будь-який зручний час! Ваше здоров'я — наш пріоритет!

Заповніть цю форму,
і ми обов'язково зв'яжемося